Yot Stik Telescoping Carbon Fiber Wash Pole, Standard ? YSST48-74
YOT-STIK STANDARD
MFG Number: YOT-YSST48-74  |  BOW Item: 624754
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 3 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Riviera Beach - 1 in stock
  • Stuart - 2 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
At Home Aboard The World’s Most Impressive Yachts & The Most Important: Your’s
Insanely Lightweight, Adjustable / Telescoping. Pre-Preg 3k Carbon Fiber Shaft with mid-shaft grip and ergonomic top grip to give ultimate control. Handle is removable to use our patent pending Stik-Stak system; stack 2 Yot-Stiks together for unsurpassed reach. Optional Yot-Stik tools snap in to shaft simply. Compatibility with your existing brushes and tools. Telescoping 48in to 74in