Vetus Maxwell Fiberglass Tunnel, 185mm i.d x 1500mm Length – BP185G15
MFG Number: VET-BP185G15  |  BOW Item: 660743
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 1 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
FBRGLSS TUBE 185MM ID X 1500MM / 7-9/32IN X 60IN