Sugatsune 10in SS 45mm Detent Drawer Slide, Pair – ESR-DC4513-10
MFG Number: SUG-ESR-DC4513-10  |  BOW Item: 619118
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 13 in stock