Rule 24V 800 GPH Rule-Mate Automatic Bilge Pump – RM800B-24
MFG Number: RUL-RM800B-24  |  BOW Item: 280597
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 6 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Lauderdale Marine Center - 3 in stock
  • Sarasota - 3 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
RULEMATE 24V BILGE PUMP