Rule 24V 2000gph Rule-Mate Automatic Bilge Pump – RM2000A-24
MFG Number: RUL-RM2000A-24  |  BOW Item: 281469
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 12 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Pompano Beach - 3 in stock
  • Riviera Beach - 1 in stock
  • Stuart - 4 in stock
  • Lauderdale Marine Center - 3 in stock
  • Sarasota - 1 in stock