Hubbell 100A 120/208V Female Connector, 4 Pole 5 Wire – M5100C9R
MFG Number: HUB-M5100C9R  |  BOW Item: 115445
Availability: 1 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 1 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
Heavy Duty Products, IEC Pin and Sleeve Devices, Marine Grade, Female Connector Body, 100A – Connector Body, 10A AC 3-Phase Wye Connector Body, 100A 120/208V AC, 4-Pole 5-Wire Grounding, Terminal Screws, Yellow