Hubbell 100A 3-Phase Female Connector, 4 Pole/ 5 Pin – M5100C7R
MFG Number: HUB-M5100C7R  |  BOW Item: 115547
Availability: 1 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
Heavy Duty Products, IEC Pin and Sleeve Devices, Marine Grade, Female Connector Body, 100A 3-Phase Wye 277/408 V AC, 4-Pole 5-Wire Grounding, Terminal Screws Yellow.