Hubbell 100A 120/208V Power inlet, 4 Pole 5 Wire – M5100B9R
MFG Number: HUB-M5100B9R  |  BOW Item: 115434
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 1 in stock
BOAT OWNERS WAREHOUSE BOW FREE SHIPPING
Estimated delivery dates: May 18, 2026 - May 23, 2026
Heavy Duty Products, IEC Pin and Sleeve Devices, Marine Grade, Male, Flanged Inlet, 100A 3-Phase Wye 120/208V AC, 4-Pole 5-Wire Grounding, Terminal Screws, Yellow