Hubbell 100A 125/250V Power inlet M4100B12R
MFG Number: HUB-M4100B12R  |  BOW Item: 114130
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 4 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 1 in stock
  • Riviera Beach - 1 in stock
  • Lauderdale Marine Center - 1 in stock
  • Sarasota - 1 in stock