Sugatsune 16in SS 38mm Drawer Slide, Pair – ESR-3813-16
MFG Number: SUG-ESR-3813-16  |  BOW Item: 249449
Availability: 15 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 2 in stock
  • Pompano Beach - 2 in stock
  • Riviera Beach - 6 in stock
  • Stuart - 2 in stock
  • Sarasota - 2 in stock