Sugatsune 14in SS 38mm Drawer Slide, Pair – ESR-3813-14
MFG Number: SUG-ESR-3813-14  |  BOW Item: 249438
Availability: 6 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 1 in stock
  • Pompano Beach - 1 in stock
  • Stuart - 2 in stock
  • Sarasota - 2 in stock