Sugatsune 12in SS 38mm Drawer Slide, Pair – ESR-3813-12
MFG Number: SUG-ESR-3813-12  |  BOW Item: 249427
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 13 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 2 in stock
  • Pompano Beach - 2 in stock
  • Riviera Beach - 2 in stock
  • Stuart - 2 in stock
  • Sarasota - 2 in stock