Bennett 24V Red Wire Solenoid Valve – VP1135R24V
24V RED SOLENOID VALVE
MFG Number: BEN-6BT-50079-59  |  BOW Item: 713595
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 4 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Riviera Beach - 2 in stock