Bennett 24V Green Wire Solenoid Valve VP1135G24V
24V GREEN WIRE SOLENOID VALVE
MFG Number: BEN-6BT-50079-56  |  BOW Item: 713584
Shop Online — Ship to You or Pick Up In-Store
Fast Shipping — Order online now and get it delivered anywhere in the U.S.
Buy online now — choose your store, and we’ll reserve your order for pickup.
Availability: 5 in stock
Pickup Today (Same Day or Next Day):
  • Fort Lauderdale - 1 in stock
  • Riviera Beach - 2 in stock
  • Sarasota - 1 in stock